• Новак
Игла Плоча Замена за Едноставност SL370 Serger - Компатибилен со Дел #60993

Игла Плоча Замена за Едноставност SL370 Serger - Компатибилен со Дел 60993

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

Up Start Замена на Батеријата Игла Плоча за Едноставност SL370 Serger.Лесно да се замени и употреба, направете ја вашата машина за шиење работа како сосема нов.Погодна за разни видови на апликации за шиење.Во голема мера ја зголемуваат својата ефикасност и да се обезбеди проекти изгледаат професионално.Компатибилен со Дел #60993. Up Start Замена на Батеријата Игла Плоча за Едноставност SL370 Serger Please answer : ___________________________ note : Ова е Up Start Батеријата Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Овој производ не е поврзано со било брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Up Start Батеријата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

01 Работ Суспендирани Водич, Висока Цврстина Професионални Работ Виси Водич Лесни Заврши за Суспендирани Работ

Комплетно прекината работ водич комплет со сите додатоци како што се spanner, завртки и srew подлошки.Едноста

DEN 2128.80