• Новак
BISupply 5 Литри Pail Tipper - Прирачник Pail Tipper, Може да Tipper Литри Боја Pourer Кофа Tipper 70lbs Ѓубрето Pail

BISupply 5 Литри Pail Tipper - Прирачник Pail Tipper, Може да Tipper Литри Боја Pourer Кофа Tipper 70lbs Ѓубрето

DEN 1535.76

Достапност
Достапно за нарачка

[Pail Tipper] : Рамномерно фрлаат надвор боја, растворувач, мед, и други течности може да се расправаме и да се направи хаос; Употреба на BISupply 5 Литри Pail Tipper за лесно, па дури и фрлаат. [Полн Капацитет] : Метал rim со дијаметар од 13 инчи (33cm) обезбедува обезбеди сместување за вашиот бојата може да, кофа, или pail (не се вклучени); Pail tipper држи до 70 килограми (32kg). [Сигурно и Безбедно] : Нема потреба да се грижите за неуредна исчисти-ups или протегаат на вашите мускули; Прирачник pail tipper сигурно има кофи во место, и ви овозможува да го контролирате колку брзо или бавно сакате да се прелива. [Во секое време, Насекаде] : Може да tipper изградена на лесни метали обложени црвена за лесен транспорт и чување на податоци; Pail tipper тежи околу 11 килограми (5kg); Мерки за 22 инчи (56cm) високи и 15 инчи (38cm) широк откако собранието. [Лесно да се Соберат] : Пакетот вклучува сите потребни делови; Зацврсти на метални делови, заедно со обезбедени ореви и завртки; се Соберат парчиња од дното-нагоре; Инструкции не се вклучени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат