• Новак
GUGULUZA Мрежа Decoy Кеси, Зелена/Кавер-Патка Decoy Торба за Goose/Turkey/Waterfowl/Гулаб, мала Тежина Сметководствена Складирање Ранец за Лов

GUGULUZA Мрежа Decoy Кеси, Зелена/Кавер-Патка Decoy Торба за Goose/Turkey/Waterfowl/Гулаб, мала Тежина Сметководствена

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од страна на Солза-Отпорни најлон мрежа.Лесен и Многу издржливи во топло или ладно време, Брзо сушење.Широк рамо ремени.Држи до 26 стандардна големина патка мамки.Drawstring Затворање : Нерешено string затворање табот држи вашиот мамки безбедно внатрешноста на чантата.Ова заклучување табот го спречува вашиот мамки од паѓање од, како ви одат на вашиот омилен лов на самото место.Големина : 95 x 80см // 37.5" x 31.5".На Лов Decoy Торба е голем идеал за Патка/Goose/Turkey/Дрејк/Mallard Мамки Сметководствена.Има голем ширењето на патки, goose или турција мамки или може да биде за која било универзална употреба, се карактеризира со тешки погодно рамо, рака и нерешено string затворање за лесен транспорт и чување.Лесно се одржи полно тело, мамки Нула-Оптоварување, многу издржливи,влијанието на големината, лесен за носење патка decoy,goose decoy,турција decoy.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат