• Новак
Тешки Одење Стап Совети, Ferrule ors Лесни Преносни Одење Стап Совети, 25pcs/Пакет за Возрасни Деца кои Патуваат за Употреба на Отворено Клубови Пргав и Привлечни

Тешки Одење Стап Совети, Ferrule ors Лесни Преносни Одење Стап Совети, 25pcs/Пакет за Возрасни Деца кои Патуваат

DEN 2376.72

Достапност
Достапно за нарачка

Текстура дизајн, погоден за патување било каде, со не се лизга и побезбедно.Изработени од ПВЦ материјал, издржлив и лесен во тежина.Instalat врвот на пешачење столбови, замена за пешачење столбови од се оштетени, да може ефективно да го врвот на пешачење столбови од оштетување.Преносни и лесно да го инсталирате, можете да го стави во џебот и да ја инсталираш кога е потребно.Тешки Одење Стап Совети, Ferrule ors Лесни Преносни Одење Стап Совети, 25pcs/Пакет за Возрасни Деца кои Патуваат за Употреба на Отворено Клубови Пргав и Привлечни.Изработени од ПВЦ материјал, издржлив и лесен во тежина.Текстура дизајн, погоден за патување било каде, со не се лизга и побезбедно.Instalat врвот на пешачење столбови, замена за пешачење столбови од се оштетени, да може ефективно да го врвот на пешачење столбови од оштетување.Внатрешен дијаметар на пешачење пол чевли нога маска интерфејс е 1.1 cm, која е погодна како резервен дел за повеќето бренд клубови и има долг животен век.Преносни и лесно да го инсталирате, можете да го стави во џебот и да ја инсталираш кога е потребно.Пакет Including1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат