• Новак
Lazada Деца Ранец за Девојки Свиња Ранци на Децата Кадифен Торба Розова Возраст 3+

Lazada Деца Ранец за Девојки Свиња Ранци на Децата Кадифен Торба Розова Возраст 3+

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа Детска Ранец доаѓа во една убава боја и Супер Меки.Направен од висок квалитет на безбедноста на животната средина мека кадифен ткаенина+PP супер-squishy додатен материјал, издржлив материјал и супериорен обвивка.Може да биде машина за измиени.Ова Дете Ранец е 29*21*11cm(11*4.7*8 инчи) во висина* ширина*должина, вчитување простор во наназад е 11*3*7 Инчи и на просторот на фронтален е 7*7*0.6 Инчи.Ова Дете ранец доволно голема за деца да се спакуваат повеќе играчки, книги, и закуски.Оваа Кадифен Ранец дојде со една прекрасна Свиња Лице (Постојат и други опции), врвот јамка за бесење, за појавување на патент се повлече дека е наменета за малку раце.Одговараат за бебе девојки или момчиња 3 година и нагоре.Тежината на ранец е само за 7.5 оз, кој е совршен за вашите деца кога ќе зоолошката градина, играјќи во паркот, да оди во градинка, кои патуваат како и сите други отворено activitie за целиот ден, се одликува со две прилагодливи рамо ремени за да ги собере момчиња и девојки од различни големини.За Вашето Бебе,тоа е совршен подарок за cuteness, мекост и висок квалитет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Рака Подготвени Изградба Автомобили Деца Ранец за Малку Момче Девојче од Предучилишна Торба Schoolbag со сигурносно

два странични џебови за вода и мајк.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите

DEN 575.76

Персоналните Училиште Кеси со Името, Убава Palomino Коњ Кориснички Повик Тинејџерите Училишниот Ранец за Девојки

Прилагодување метод : Кликнете на "Прилагодите Сега" копчето, и напишете го вашиот текст во сопствен про�

DEN 863.76