• Новак
Фиока Копчиња за Деца Оган Лав Салон Копчиња Кристално Стакло Кабинет Копчиња Дизајниран се Повлече Рачки 4pcs за детски Спални Расадник Соба 1.18x0.82x0.78 во

Фиока Копчиња за Деца Оган Лав Салон Копчиња Кристално Стакло Кабинет Копчиња Дизајниран се Повлече Рачки 4pcs

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

4 парчиња украсни се справува со : креативни дизајн, око-фаќање, како и подобрување на вашата домашна декорација.Овие мулти-функција копчиња може да биде инсталиран во вашата спална соба, дневна соба, кујна или купатило.Мазна рачка : црна справи со е многу мазни.Тоа не изгледа како евтини и кревка текстура на пластика.Напротив, ова knob која е надградена слој по слој е многу висока-крај практични.Кристално стакло : Неговата површина е кристално стакло, која ќе ви даде 3 D чувство.Големина на : 1.18x0.82x0.78 во/3x2.1x2 cm.Право големина е погоден за повеќето мебел кабинети.Инструкции за инсталација : Само заостри завртки без никакви други операции.Употребата на вградени бакар јатчесто овошје е многу силна.На фиока копчиња сите рачно изработени кабинет Копчиња дизајн Повлече Копчиња кристално стакло 3 D приказ е погодна за секој кабинет.Големина на : 1.18x0.82x0.78 во/3x2.1x2 cm.Тежина : 110g.Додатоци : 4 копчиња, 4 долго завртки,4 кратки шрафови,1 исклучителна пакување кутија, повеќе метал дихтунзи.Карактеристики : ❤црна справи со е направен од пластика и е многу мазни.Тоа не изгледа како евтини и кревка текстура на пластика.Напротив, овие копчиња после надградбата се многу high-end практични. ❤Површината на фиока копчиња е кристално стакло, која ќе ви даде 3 D чувство. ❤Theseknobs може да биде инсталиран во вашата спална соба, дневна соба, кујна, бања, тоа може да ја подобри вашата домашна декорација. ❤Кога инсталирање, само се стегне завртки без било друга операција.Употребата на вградени бакар јатчесто овошје е многу силна. ❤Ако не сте задоволни со купените knob, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме подготвени да ви обезбеди со најголем број на задоволително решение, ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Lenergy Салон Копчиња за Деца Блескавата Виножито од Тебе се Повлече Справи со Дете Соба и Голема&Забава Оркестарот

Ново развиен рачки од Haminaya, на база на пластика, кристално стакло површина, и не ' рѓосувачки челик заврт

DEN 287.76