• Новак
Лично Твое Додатоци - Цевководи Бебе Близнаците со Нијанси | Бебе На Одборот Decal | Цевковод - 5 Инчен/Црна

Лично Твое Додатоци - Цевководи Бебе Близнаците со Нијанси | Бебе На Одборот Decal | Цевковод - 5 Инчен/Црна

DEN 1807.20

Достапност
Достапно за нарачка

Го прилагодите вашиот decal со нашиот многу големини и бои опции, вклучувајќи неверојатен сјај опција.Го прави одличен подарок за пријателите и семејството.Индустриски високо-одделение винил формулиран за лепење на Метали, дрво, стакло и пластика.Карактеристики постојан, растворувач-базирани лепило за внатрешна, надворешна и постојан инсталации.Високо нула, scuff, вода и хемиска отпорност.Се очекува да трае од 5+ години.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат