• Новак
Западниот Брег Corvette / Camaro 1964-67 Chevelle V-Знаме Големите Метални Знак - 24 x 13

Западниот Брег Corvette / Camaro 1964-67 Chevelle V-Знаме Големите Метални Знак - 24 x 13

DEN 335.52

Достапност
Достапно за нарачка

24" x 13" Custom – 14 Мерач Метал 1964-67 V-ЗНАМЕ Метал Знак.РАМНИ ЧЕЛИЧНИ ЗНАК 14 МЕРАЧ ЧЕЛИК.Планината надвор или внатре - доаѓа со дупки за монтажа.Изгледа 3 D но е РАМЕН метален знак.Бидејќи ние користиме високо детали дигитална слика сите детали на амблемот е заробен, ова го вклучува и отсјај од хром и недостатоци во кастингот на некои симболи.Веруваме дека ова е она што му дава на нашите знаци дека уникатен изглед и се чувствуваат. 24" x 13" Custom – 14 Мерач Метал 1964-67 V-ЗНАМЕ Метал Знак.РАМНИ ЧЕЛИЧНИ ЗНАК 14 МЕРАЧ ЧЕЛИК.Планината надвор или внатре - доаѓа со дупки за монтажа.Изгледа 3 D но е РАМЕН метален знак.Бидејќи ние користиме високо детали дигитална слика сите детали на амблемот е заробен, ова го вклучува и отсјај од хром и недостатоци во кастингот на некои симболи.Веруваме дека ова е она што му дава на нашите знаци дека уникатен изглед и се чувствуваат.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат