• Новак
Eyecandy Decals Ocracoke Северна Каролина со Името Светилник 6 ИНЧЕН Decal Налепница Сина

Eyecandy Decals Ocracoke Северна Каролина со Името Светилник 6 ИНЧЕН Decal Налепница Сина

DEN 142.80

Достапност
Достапно за нарачка

Eyecandy испраќа само со највисок квалитет.ГОЛЕМИНА ВО ОПИСОТ СЕ ОДНЕСУВА НА НАЈДОЛГАТА СТРАНА.НАШИТЕ DECALS СЕ НАПРАВЕНИ ОД ПРЕМИЈА 6 ГОДИНА ВИНИЛ.ТИЕ НЕМА ДА ПОПУШТАТ, КОРА, СЕ НАМАЛАТ ИЛИ ИСЧЕЗНАТ ЗА НАЈМАЛКУ 6 ГОДИНИ.ЛЕСНА АПЛИКАЦИЈА ИНСТРУКЦИИ и МОЖЕ да СЕ ПРИМЕНИ НА БИЛО кој МАЗНА, цврста ПОВРШИНА.ЗАДОВОЛСТВО GAURANTEED!!.OCRACOKE СЕВЕРНА КАРОЛИНА со ИМЕТО СВЕТИЛНИК 6 ИНЧЕН decal налепница СИНА.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат