• Новак
Делта Деца 3D-Footboard Деца Кревет, Дизни Мини Маус Трепкане Галакси Двојна Двострано Рециклирани Влакна Core Деца Душек (Пакет)

Делта Деца 3D-Footboard Деца Кревет, Дизни Мини Маус Трепкане Галакси Двојна Двострано Рециклирани Влакна Core

DEN 3599.52

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ОНА што се ВКЛУЧЕНИ : Оваа симпатична 3 D Деца Кревет вклучува здрав кревет рамка, душекот не се вклучени Вклопува стандардна големина креветчето/дете душек (се продава одделно).ЗАБАВЕН КАРАКТЕР ДИЗАЈН : Шарени decals и 3 D акцент на footboard го прави ова забавно кревет за вашиот малку еден.ЧУВА ДЕЦАТА БЕЗБЕДНО : Кревет има две прилог guardrails за вашето дете безбедност JPMA овластен да ги исполнуваат или надминуваат сите безбедносни стандарди поставени од страна на CPSC ги Исполнува или го надминува запаливост, олово, phthalate и CPSIA тестирање и не содржат токсични оган retardants.НАПРАВЕНИ ОД РЕЦИКЛИРАНИ МАТЕРИЈАЛИ : Фирма влакна core направени од рециклирани шишиња обезбедува добра цврстина ниво за новороденчињата и години додека помагање на заштедите над 300 шишиња од депонијата—одлично за бебиња, одлична за животната средина.ВОДООТПОРЕН ЗА ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : Трајни, водоотпорен винил поклопецот е лесно да се чисти и hypoallergic; Двете страни на душек функција водоотпорен покритие, па флип на душек кога доаѓа време за вашето бебе да се преселат на деца кревет за свежина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат