• Новак
Големи Брендови TIP125. Транзистори, Darlington, 60 Volt, PNP, 5 Засилувач, 3-Pin, 4.82 mm W x 9.28 mm H x 10.28 мм L (Пакување од 10)

Големи Брендови TIP125. Транзистори, Darlington, 60 Volt, PNP, 5 Засилувач, 3-Pin, 4.82 mm W x 9.28 mm H x

DEN 211.68

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет Димензии : 8.89 cms (L) x 16.51 cms (W) x 1.016 cms (H).Тип На Производ : Електронска Компонента.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Кина.На тип на производ е Големи Брендови TIP125. Транзистори, Darlington, 60 Volt, PNP, 5 Засилувач, 3-Pin, 4.82 mm W x 9.28 mm H x 10.28 мм Л Направен во Тајван и произведени од страна на Големите Брендови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат