• Новак
5pcs/многу TIP35 TIP35C TIP35CW ДА-247 Darlington

5pcs/многу TIP35 TIP35C TIP35CW ДА-247 Darlington

DEN 271.44

Достапност
Достапно за нарачка

Ние сме професионални Професионални IC снабдувач.Развиена земја Проценува Време на Испорака : 7-20 дена од страна на Посебна линија. 10-30 дена за друга земја.Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-8 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $150, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.Можете да барате клучни зборови во нашата продавница.Верувам дека можете да го најдете производот што ви треба.Ако производот е незадоволителен, само испрати ми се врати барање, и ние ќе целосна наплата на пари. 5pcs/многу TIP35 TIP35 C TIP35 CW ДА-247 Darlington.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат