• Новак
Цветни Понудата на Интернет - Цветни Вода Цевки со Сидро ги Собереш/Ампули и Цвет Водич Брошура - за Цветни Аранжмани. Вклучува Гумени Капа со Дупка за Цвет матични. (

Цветни Понудата на Интернет - Цветни Вода Цевки со Сидро ги Собереш/Ампули и Цвет Водич Брошура - за Цветни

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пластични вода цевки со гума капи и тоа, исто така, вклучува печатени Цвет Водич Книшка со украсување совети објавени исклучиво од страна на "Флорални Понудата на Интернет".Доверлив бренд име со гордост се во сопственост од страна на Американската компанија и е заштитена со НАС Марка Сериски #87585620. Се погледне за "Флорални Снабдување Онлајн" логото на пакувањето и уникатен "Цвет Водич Книшка" за да бидат вклучени со оваа ставка за декоративни идеи.Пакување од 30 Зелена Вода Цевки со трансферот на крајот и капи. - Цвеќарницата квалитет цвет цевки кои го продолжи животот на свежо сечено цвеќе. 4" Вкупна Должина. 1/2" Отворање и 1" Скок на крајот.Зелена полистирен цевки со зелена гума капи, што им овозможи на една матични да биде вметнат.На мека гума како капи форма за вода-тесни печат да се задржи водата шишенцето од протекување.Пополни со вода, во близина капа и вметнете ја цвет матични во гумена капа.Цевки можат да бидат ставени во почвата, занает пена, или многу други апликации.Вода Цевки се изработени од здрав рециклираната пластика, а на капаците се направени од мека, гума-како материјал што е лесно да се работи со.Цветни Цевки, Аква Зема, и Вода зема се користи за задржување на свежо цвеќе.Професионален квалитет "течење слободни" цевки дозволи за цвеќиња да бидат транспортирани со минимум истури вода.Дизајниран за еден матични свежо цвеќе и апсолутно суштинско значење за зачувување и хидратантен свежо цвеќе.Цветни Снабдување бренд Онлајн е поддржан од страна на ексклузивен гаранција за квалитет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат