• Новак
Sucpur 10Pcs 10 Стилови Pinecone Свети Бери Зема, 4.3 инчен Снег Flocked Црвено Празник Флорални Спрејови Одлична Декорација за DIY Божиќ Занаети Празнична Црвено Бери Twig Матични со

Sucpur 10Pcs 10 Стилови Pinecone Свети Бери Зема, 4.3 инчен Снег Flocked Црвено Празник Флорални Спрејови Одлична

DEN 2284.80

Достапност
Достапно за нарачка

Секој еден е цврсто прикачен флексибилна занает стап, може добро да ги задоволат вашите извршување на убавината и украсни потреби, зголемување на Божиќ атмосфера. 10 Стилови Уникатен Дизајн : Симулира природен облик на вистински борови дрво гранки, со борови шишарки, црвена бери и снег, богата со стил, како и во природата, на зашеметување реални faux spruce спреј карактеристики dusted со вештачки снег, и е подготвен да се донесе полнота и празник дух на вашиот сезонски декорација.овие лажни црвено мали бери борови иглички pinecones украси се направени како вистински растенија, живописен изглед лесно да ве води во сцена на зимата, светли бои се донесе вашиот шарени живот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Зимски Бери Зема/Бела Празник Бобинки ги Собереш/Декоративни Божиќ Вештачки Бери Произлегува за Венци, Гарланд,

БОЖИЌ БЕЛО БОБИНКИ со Вештачки Gittery Снег EMBELLISHMENTS : Зимски Бела Бери Зема / Спрејови Украсни Гранки, Faux Пр

DEN 311.76