• Новак
Пакет од 6 Вештачко Кадифе Poinsettia Зема за Дома или Празник Занаети, Декорирање и Прикажување на

Пакет од 6 Вештачко Кадифе Poinsettia Зема за Дома или Празник Занаети, Декорирање и Прикажување на

DEN 1116.00

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет од 6 Вештачко Кадифе Poinsettia Зема|6 парчиња.Овој Производ Мерки : 11" Л Голема Централен или да Прикаже Дел за вашиот Дом или Канцеларија.Двојно Проверете Производ Големини за да се Осигура дека Тие Ќе Работат за Вас.Пакет од 6 Вештачко Кадифе Poinsettia Зема за Дома или Празник Занаети, Декорирање и Прикажување |Големина : 11" Л.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат