• Новак
Bonarty 12x Свадба Флорални Лак Пена Блокови Влажни Пени Кал Изработката Цвеќарницата

Bonarty 12x Свадба Флорални Лак Пена Блокови Влажни Пени Кал Изработката Цвеќарницата

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

Погоден за свадба, фаза, и сите продавници, канцеларии, хотели , ресторани , продавници за кафе , партии , клуб, салон за убавина , спална соба , парк клуб и на било кое место што сакате да ги красат.Апсорпција на вода за да се направи тоа влажни за помагање на цвеќиња се зачува свежината, хранливи материи и убавината на свеж цветни аранжмани. 13x5 cm/5.12x1.97 инчи во цилиндричен облик и можете да DIY сводови според сопствените потреби. 14 Парчиња цвет аранжман пени изработени од еколошки материјал во зелена боја, без чудни мирис и лесно да се апсорбираат водата.Лесно може да се одржи цвеќиња за цветни аранжмани и дисплеи и се погодни за свежа/вештачки цветови и лисја.Опис : - 14 Парчиња цвет аранжман пени изработени од еколошки материјал во зелена боја, без чудни мирис и лесно да се апсорбираат водата. - 13x5 cm/5.12x1.97 инчи во цилиндричен облик и можете да DIY сводови според сопствените потреби. - Може лесно да се одржи цвеќиња за цветни аранжмани и дисплеи и се погодни за свежа/вештачки цветови и лисја. - Кои се апсорбира водата да се направи тоа влажни за помагање на цвеќиња се зачува свежината, хранливи материи и убавината на свеж цветни аранжмани. - Погоден за свадба, фаза, и сите продавници, канцеларии, хотели , ресторани , продавници за кафе , партии , клуб, салон за убавина , спална соба , парк клуб и на било кое место што сакате да ги красат.Спецификација : - Големина : 13x5 cm/5.12x1.97 inches Package Вклучува : 14 Парчиња Цвет Лак Пени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Стандард Флорални Сува Полистирен, Блокови, Тули Зелена Уметности & Занаети База Лесни Тешки за Вештачки Цвеќиња

Совршен стартер база за почетокот на секое уметности и занаети проект!Зелена цвеќиња тули се совршено т

DEN 167.76