• Новак
Ирваси Мов Конзервирани | 8 Унци на Шумски Зелена Боја Мов | Пролет Зелен Мов за Самовила Градини, Terrariums и Било Занает или Цветни Проект | Плус Бесплатна Поморски книг

Ирваси Мов Конзервирани | 8 Унци на Шумски Зелена Боја Мов | Пролет Зелен Мов за Самовила Градини, Terrariums

DEN 479.28

Достапност
Достапно за нарачка

ЌЕ ДОБИЕТЕ - 8 Унци на Зачувани Шумски Зелена Ирваси Мов, плус бесплатен PDF копија на "Практичен Водич за Поморски Décor" книга на Џозеф Дождови (доставени по е-пошта).ЧИСТА ПОДГОТВЕН ДА се КОРИСТИ МОВ - Нашите ирваси мов ќе додадете боја и vibrancy да било занает на цветни проект и е помалку прашина од нормално mosses, изработка на различни бои на мов enhanced да трае.ЖИВОПИСНИ БОИ & БОГАТА ТЕКСТУРИ - Оваа природна, мека, вистински производ е совршен за уметности, занаети, и цветни аранжмани, венци, минијатурни сцени, potted растенија, на possiblities се бескрајни!.СОВРШЕН ЗА САМОВИЛА ГРАДИНИ - Свитливи и лесен за користење, нашите мов додава боја и текстура која е совршен во терариум колекции, нежен минијатурни сцени и самовила градини.УДОБЕН ПРОЕКТ ГОЛЕМИНА - 8 унци (тежина) е доволно за неколку мали проекти или еден голем една!.Големина : 8 Унци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мов Конзервирани Вештачки Мов Природниот Свеж Зелен Мов за Занаетчиски Вештини Флорални Проектот Ѕид Оркестарот

ПРЕМИУМ МОВ : Нашата пакет содржи 3.52 ОЗ мов, Тие се боени со природни Нетоксични хемикалии или компонент

DEN 263.76