• Новак
24 КОМПЈУТЕРИ Цвест Мевосек Бод Тема Unpicker Шиење Алатки за Шиење Комплет со Пластична Рачка и Капак, Вклучувајќи 4 КОМПЈУТЕРИ Ергономски Зафат Цвест Rippers Тема Смена А?

24 КОМПЈУТЕРИ Цвест Мевосек Бод Тема Unpicker Шиење Алатки за Шиење Комплет со Пластична Рачка и Капак, Вклучувајќи

DEN 143.52

Достапност
Достапно за нарачка

Цвест чудо е добро за расцепен од шевовите и бода без да се оштети ткаенината, отстранување на облека ознаки, итн.Тие ќе ви помогнат да се справи со разни занаетчиски работи, ве молиме да ги задржи овие цвест шиење алатки далеку од децата и спречување на несреќни случаи.Направен од висок квалитет на метал и пластика, лесен и удобен за да се добие во оние мали места и да ги отповикате кроењето фино.Мали цвест rippers се 2.5 инчи должина, голем rippers и жица slicer се 5.5 инчи.Пакетот вклучува 20 пакети на 27 x 10 x 13 (L x W x H) mm шарени шиење клипови.Избрани бои, спакувани по случаен избор.Карактеристики на Овие тема смена алатки и шиење клипови имаат светли бои, кои се погодни за вас да се најде во вашата работа област кога ќе им треба, да ви помогне да работат поефикасно.Секој клип отвора широко за да се одржи слоевите од ткаенина и клипот база е рамен за лесно хранење на presser нога.Спецификации Материјал : Пластични + Алуминиумски Големина : Исто како слика Боја : Исто како слика Пакетот вклучува 2 x биг корисна бод мевосек 2 x мали корисна бод мевосек 20 x шарени шиење клипови Совети Поради разликата на светлината и екрани, производот ќе примите не може да биде иста како на сликата.Ве молиме овозможи мала грешка на големината поради прирачник за мерење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат