• Новак
Синди е Цвест Чудо од Рајли Blake Дизајни - Уникатен Ергономски Цвест Мевосек (ST-17837)

Синди е Цвест Чудо од Рајли Blake Дизајни - Уникатен Ергономски Цвест Мевосек (ST-17837)

DEN 279.36

Достапност
Достапно за нарачка

ST-17837 : Години во изработка, Синди, сопственик на Рајли Blake Дизајни, има развиено ергономски цвест мевосек, што го прави "најдобар малку unpicker." На уникатен дизајн ви дава повеќе контрола.Тоа е совршен за сечење теми и расцепен од шевовите.Големина е околу 1" x 2".Патент.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат