• Новак
2 парчиња Nipper Покрие Заштитни Случај за Нокти Cuticle Ножици Нокти Убавина Алатки

2 парчиња Nipper Покрие Заштитни Случај за Нокти Cuticle Ножици Нокти Убавина Алатки

DEN 167.04

Достапност
Достапно за нарачка

Направен од ПВЦ флексибилни flue материјал, тоа е не-токсични за безбедна и практична употреба.На cuticle ножици заштитна маска дизајниран во форма на пробијат мачката е многу слатки и интересни.Тоа може да се заштити вашиот мртвите кожата ножици и убавина ноктите алатки од триење.Материјал : ПВЦ Флексибилни Flue.Карактеристики : Практичен, Лесен за Употреба, Заштитна Алатка.Спецификации : Направен од ПВЦ флексибилни flue материјал, тоа е не-токсични за безбедна и практична употреба.На cuticle ножици заштитна маска дизајниран во форма на пробијат мачката е многу слатки и интересни.Тоа може да се заштити вашиот мртвите кожата ножици и убавина ноктите алатки од триење.Точка Име : Cuticle Ножици Заштитна Маска Материјал : ПВЦ Флексибилни Flue Количина : 2 парчиња Карактеристики : Практичен, Лесен за Употреба, Заштитна Алатка Големина : 3.4 х 1.2 х 1.2 см/1.34" x 0.47" x 0.47" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 2 x Cuticle Ножици Капаци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат