• Новак
Weiler 58013 4 x .035 Тигар Zirc Тип 1 Сечење и Тркала, Z60T, 3/8 A. H. (Пакување од 25)

Weiler 58013 4 x .035 Тигар Zirc Тип 1 Сечење и Тркала, Z60T, 3/8 A. H. (Пакување од 25)

DEN 780.00

Достапност
Достапно за нарачка

Авто-острат циркони алумина жито задржува висока своите перформанси во текот на животот на воланот.Долго тркала живот на тешки апликации.Dual засилување обезбедува додаде сила за агресивни сечење.Мазен надворешен слој го намалува триењето што се преведува како еден напор се намали и помалку провизиите за време на работата.Тенко сечење тркала го достави точни, во чиста енергија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат