• Новак
DEWALT DWA8424F T27 HP Брзо Намалување на-Оф Тркала, 4-1/2 x 0.040 x 7/8

DEWALT DWA8424F T27 HP Брзо Намалување на-Оф Тркала, 4-1/2 x 0.040 x 7/8

DEN 79.44

Достапност
Достапно за нарачка

Високи Перформанси Жито : Овозможува Подолг Живот & Висок Отстранување Стапка.Висока Доза Концентрација : Комерцијален мешавина за агресивни и мазна сечење.Посебно наменети за крајните корисници барања : .04" дебелина дизајниран за брзо сечење.Големина : 4-1/2" x 0.040" x 7/8".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат