• Новак
10PCS 2/4/6 Дупки Kraft Хартија Cupcake Пакување Кутија Кифла Свадба Партија Случај Носителот Кутија

10PCS 2/4/6 Дупки Kraft Хартија Cupcake Пакување Кутија Кифла Свадба Партија Случај Носителот Кутија

DEN 1392.00

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : 1. Одлично за прикажување на вашата торта или давање далеку или доведување на торта дома.2. Светла прозорец рамки се совршен начин за да ги зачувате и прикажете колачи.3. Секоја кутија содржи вметнете со вдлабнати простор за безбедно се одржи стандардот торта во место.4. Одлично за семејни собири или торта за продажба.5. Тоа е лесно да се свитка и да се собираат и да е добар избор за подароци.Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме мали кутии, не вклучувајќи панделки, налепници и други украси.Разни украси на сликата снимање реквизити, ве молиме да не се разбереме погрешно, благодарам you Due на различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да се разликува малку од бојата прикажани на сликата.Спецификација : Материјал : kraft paper Color : бела, кафеава (како што е прикажано)Тип : foldable Hole : 2/4/6 Uses : за бисквити, грицки, бонбони, колачи, итн.Големина : 3 големини за вас да се избере (како што е прикажано)пакетот вклучува : 10pcs x торта пакување boxesincludes : 10pcs x торта пакување, кутии.

Спецификацијата

Material:
kraft paper
Color:
white, brown (as shown)
Type:
foldable
Hole:
2/4/6
Uses:
for biscuits, snacks, candy, cakes, etc.
Size:
3 sizes for you to choose (as shown)
The package includes:
10pcs x cake packing boxes
includes:
10pcs x cake packing boxes

Со стоката дадена додека купуваат