• Новак
Зголеми Цвет Cupcake Кутии, Зголеми Цвет Cupcake Контејнери Еден Cupcake Превозници Индивидуални Cupcake Подарок Кутии за Вљубените Свадба, Роденден Преносни Cupcake Кутии со Прозо

Зголеми Цвет Cupcake Кутии, Зголеми Цвет Cupcake Контејнери Еден Cupcake Превозници Индивидуални Cupcake Подарок

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

✿ Хартија внесува држете го вашиот cupcake во место, да ги задржи на cupcake се движат наоколу, совршен за транспорт.Овие единствен cupcake подарок кутии се за еднократна употреба и свитлива, можете да го поклопецот лесно по користење на овие и фрли да dustbins. ❤【Објект Димензија】 - Ја зголеми цвет cupcake сад е 3.- Хартија внесува држете го вашиот cupcake во место, да ги задржи вашите cupcake безбеден.Погоден за Различни Прилики - Овие преносни еден cupcake контејнери се погодни за различни прилики, како на бебе туш, булчински туш, свадбата, вљубените, роденден, матура партии, годишнина и Божиќните празнувања.Тие се широко користени од страна на пекари, кафе куќи, десерт продавници и слаткарница.- Дршката е силна и практичен, лесен за носење. ✿ Дршката е силна и практичен, лесен за носење.❤【Зголеми Цвет Cupcake Кутии】 - преносни зголеми цвет cupcake кутија е направен од здрав картон хартија, дебели доволно за да се спречи деформација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат