• Новак
POWSTRO К Торта Сад Преносни Пластични Круг Cupcake Превозникот Десерт, Торта Складирање Кутија Десерт Носителот Половина Транспарентен Торта Кутија

POWSTRO К Торта Сад Преносни Пластични Круг Cupcake Превозникот Десерт, Торта Складирање Кутија Десерт Носителот

DEN 2246.40

Достапност
Достапно за нарачка

Прекрасен дизајн==cupcake сад id дизајниран со транспарентни бела/сино/зелено/розова боја, печатени со убави модели, го прави угодни на прв поглед.Вградени се справи==на врвот на капакот има вграден рачка за тебе да се одржи, што го прави пренослив за преземање.Задржи Свежа==торта сад е направен од PP материјал што е на ниско-отпорни на топлина.Тоа може да се стави во фрижидер за да се задржи торта свежи, без мешање на вкус.Добро запечатување состојба==Со стабилна токи на дното плоча, која може да се цврсто фиксирани на капак со чинија и да се изолира од надвор на воздух, одржување на торта во внатрешноста свежи.Не се лизга за складирање плоча==плочата е отпечатена со не се лизга ленти, која може да се одржи на 7 cupcakes и ефикасно спречување на торта од лизгање при одење и да ја задржат непроменети.Карактеристики : Прекрасен дизајн==cupcake сад id дизајниран со транспарентни бела/сино/зелено/розова боја, печатени со убави модели, го прави угодни на прв поглед.Вградени се справи==на врвот на капакот има вграден рачка за тебе да се одржи, што го прави пренослив за преземање.Задржи Свежа==торта сад е направен од PP материјал што е на ниско-отпорни на топлина.Тоа може да се стави во фрижидер за да се задржи торта свежи, без мешање на вкус.Добро запечатување состојба==Со стабилна токи на дното плоча, која може да се цврсто фиксирани на капак со чинија и да се изолира од надвор на воздух, одржување на торта во внатрешноста свежи.Не се лизга за складирање плоча==плочата е отпечатена со не се лизга ленти, која може да се одржи на 7 cupcakes и ефикасно спречување на торта од лизгање при одење и да ја задржат непроменети.Спецификации : Тип : cupcake container Material : PPItem боја : транспарентна бела/сино/зелено/pink Quantity : 1pc Size : 26*22.5*13.5 cm/10.22*8.84*5.31 инч(L*W*H)Купот дијаметар : 6 cm/2.36 inch Net тежина : 320g/11.29 oz Package : 1*торта сад.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат