• Новак
ZHMA 100W Црна Светлината,IP66 Водоотпорен ,за Внатрешна и Надворешна Blacklight Партија,Фаза Осветлување,Аквариум,Неонски Сјај,Флуоресцентни Ефект, Светат во Темница Лекува

ZHMA 100W Црна Светлината,IP66 Водоотпорен ,за Внатрешна и Надворешна Blacklight Партија,Фаза Осветлување,Аквариум,Неонски

DEN 1953.60

Достапност
Достапно за нарачка

【Производ параметри】100 W Висока Моќност црна светлини,IP66 водоотпорен за внатрешна или надворешна апликација.Совршен за Божиќ, ноќта на Вештерките и други декорација на одмор партија. 【Апликација Сценарио】 Совршен за свирки или партии.Декорација дека е обложена со флуоресцентни агент на лице, тело или облека ќе произведе флуоресцентни ефект, што го прави партија повеќе атмосферски и повеќе шарени. 【Моменти】Blacklight тела се направи специјални светлосни ефекти кои се направи бела и видливи флуоресцентни материјали светат во темница.Производот доаѓа со прекинувач и приклучок, што е повеќе погодно. 【Заштеда на енергија】Супер осветленост, но, заштеда на енергија.Со помош на 120 степен зрак агол, 100 W LED Фаза Светлина brightens секоја темнина нагоре без губење на енергијата. 【По продажбата на услугата】 12-месечна гаранција и пријателски услуги на клиентите.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате било какви прашања.Wattage : 100 W.Големина на : 11.8 * 2 * 8.7 инч.Линија должина : 40.9 инчи.Зрак агол : 120 степени.Заштита ниво : IP66 водоотпорен и dustproof.Материјал : алуминиум.Инсталација : 180 степен прилагодливи заградата за лесно позиционирање и лесен за инсталација на ѕидови и подови.Пакетот вклучува : . 1 * 100w УВ потоп светлината. 1 * 100w прирачник за корисникот.Спецификација на производот:.Wattage : 100 WSize : 11.8 * 2 * 8.7 inch Line должина : 40.9 inches Beam агол : 120 degrees Protection ниво : IP66 водоотпорен и dustproof Material : aluminum Installation : 180 степен прилагодливи заградата за лесно позиционирање и лесен за инсталација на ѕидови и подови.Пакетот вклучува : 1 * 100w УВ поплава light1 * 100w прирачник за корисникот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат