• Новак
UAC ХА 10968C A/C Ладилни Течни Црево

UAC ХА 10968C A/C Ладилни Течни Црево

DEN 330.96

Достапност
Достапно за нарачка

Сосема Нов, OE замена : UAC брендирани Течни Линија w/o Orifice Цевка. 100% Гарантира Одговара!Додадете вашиот автомобил (година/направат/модел) за да 's garage за да потврдите.Премиум ISO/TS 16949 квалитет; тестирани за да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации.Goodyear / Veyance / Contitech Галакси црева се користи во собранието.Сите единици се притисок тестирани за протекување за да се обезбеди квалитетот на производот; производ е поддржан од страна на водечка индустрија на гаранција.На UAC, Што ги преземат голема гордост на нашата широка линија на Црева Собранија.Бидејќи Црева се одговорни за тешка задача за вршење на ладилни околу вашиот A/C систем, голема инженеринг грижа и прецизност се преземат за да се осигури дека тие се правилно произведени и дека тие ги исполнуваат OE спецификации.Нашата внатрешна "QFP," Квалитет, се Вклопуваат, и Цена, филозофија е инструментална во обезбедување дека имаме најсеопфатна линија на Црева Собранија на пазарот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Воздушна Пумпа Пневматски Црева, Издржливи Материјали Пневматски Црева Нема да Браздата на Одлични Перформанси

Воздухот цевка нема да бидат деформирани под надворешната сила на виткање, и се здиплен во половина мно�

DEN 2239.20

Инертен Гас Црева Гумени Месинг Гас Црево Орев 1/4 Инчи Висока Флексибилност Компримиран Воздух Црева Заварување

【Висок Притисок Отпорни】 Висок квалитет гумени црева, добра цврстина, висок притисок, отпорни, антиста

DEN 638.16