• Новак
EXAIR 151200 2 NPT Тешки Навој Линија Vac, Алуминиум

EXAIR 151200 2 NPT Тешки Навој Линија Vac, Алуминиум

DEN 4115.76

Достапност
Достапно за нарачка

Моќен, тешка должност во согласност транспортер.Зголеми моќта за транспорт текот на подолги растојанија.Одговара на стандард црево, цевки и цевки.Појачани легура изградба е отпорен на абење од абразивни материјали.OSHA безбедно ниво на бучава и конструирани за да се спречи мртов-крај.EXAIR е Модел 151200 2 NPT Тешки Навој Линија Vac поврзува со стандард цевка за да се создаде моќна во линија транспортер.Тие се дизајнирани со големи грлото дијаметри за да се овозможи висока продуктивност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат