• Новак
UPKOCH Чаша Млеко Чаша Плоштадот Отпорни на Топлина Микробранова Појадок Чаша Млеко Creamer Картон Сад Вода Стаклена Чаша Кригла Случај 350ml

UPKOCH Чаша Млеко Чаша Плоштадот Отпорни на Топлина Микробранова Појадок Чаша Млеко Creamer Картон Сад Вода

DEN 395.76

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен за дома, во кафуле, ресторани и хотели.Лесен и практичен, можете лесно да се чисти.Тоа погоден за бизнис подароци, апарати за украсување, Свадбен подарок и претставува за добри пријатели.Млекото првенство, отпорни на топлина, дизајн за микробранови.Прилично дизајн со транспарентни боја, правејќи една прекрасна и елегантна декорација.Description This објектот е чаша млеко кои се направени од издржлив транспарентно стакло материјал.Лесен и практичен, можете лесно да се чисти.Овој класичен и убава чаша со ред и исклучителен изглед, додавање на повеќе боја и убавината на вашата кригла првенство.Тоа е дизајн за микробранови.Погоден за печење продавница и за домашна употреба, итн.Карактеристики - Боја : Како што е прикажано.- Материјал : Висок Borosilicate Стакло.- Големина : Прибл. 7x7x10cm.- Прилично дизајн со транспарентни боја, правејќи една прекрасна и елегантна декорација.- Тоа погоден за бизнис подароци, апарати за украсување, Свадбен подарок и претставува за добри пријатели.- Совршен за дома, во кафуле, ресторани и хотели.- Лесен и практичен, можете лесно да се чисти.- Млекото првенство, отпорни на топлина, дизајн за микробранови.Пакет Including1 x Отпорни на Топлина Чаша Млеко Чаша.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат