• Новак
Адвокатско Ascot Вратоврска Сатен Ткаенина Cravat Солидна Ascot Дан Смит

Адвокатско Ascot Вратоврска Сатен Ткаенина Cravat Солидна Ascot Дан Смит

DEN 287.52

Достапност
Достапно за нарачка

100% Микрофибер.Оваа ascot вратоврска е направен од 100% Микрофибер.Тоа е мека, мазна, лесна тежина и удобно.Фантастични квалитетот на овој материјал ќе ви гарантира долго време се носат, и целосно ќе ги задоволи вашите очекувања.Рака нежно измијте со топла вода.Висат до тоа да се исуши.Не користите машина фен.Ставањето на вашите ascot вратоврска во некоја фиока ИЛИ draping на нив, на тај рек или закачалка.Димензии s стил заедно.Тоа ќе ви даде растрчани и модерен изглед.Со толку многу бои се достапни за производи, вие треба да бидете во можност да се најде точната натпревар, па има и не треба да се доведува во најголем ден од вашиот живот!.Ви благодариме за вашата поддршка!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат