• Новак
iGRIP Apple iPhone 4 држач/планината Патник комплет T6-90503 Црна

iGRIP Apple iPhone 4 држач/планината Патник комплет T6-90503 Црна

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

ПАТНИК Вшмукување Планината + Perfekt Fit Лулка - произведени во ГЕРМАНИЈА.Безбедна и цврста инсталација / Количка монтирање - простор за заштеда на енергија за складирање.Индивидуално се прилагодува на возачот видите Вшмукување-купот на планината да ветробранското стакло самолепливи "CONECTOR" – Адаптер за паркирање на инсталација.Сопствени дизајниран со колевка за вашиот i Phone 4/4 S.Интегрирани стојат ви овозможува да го поставите вашиот i Phone 4/4 S во лесно да ги видите агол на масата кога прикажување на слајдовите или видео записи..ПАТНИК Вшмукување Планината Безбедна и цврста инсталација Количка монтирање - простор за заштеда на енергија за складирање Индивидуално се прилагодува на возачот видите Вшмукување-купот на планината да ветробранското стакло самолепливи "CONECTOR" – Адаптер за табла инсталација 4 Quick Fix Систем Брз прилог/ отстранување на носителот на/ од планината Perfekt Fit Лулка Сопствени дизајниран со колевка за вашиот i Phone 4/4 S Слободен пристап до контроли Многу лесно вметнување и отстранување На интегриран стојат ви овозможува да го поставите вашиот i Phone 4/4 S во лесно да ги видите агол на масата кога прикажување на слајдовите или видео записи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Спакувани Безжична Автомобил Полнач Планината Телефон Носителот - Авто Стегање Брзо Полнење Чи Држачот за Галакси

Ние дизајн на нашиот автомобил месеци да ви помогне да направите вашиот автомобил вози и ПОЛЕСНО И ПОБЕ�

DEN 1500.00

Зелена Еукалиптус Лисја Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 436.56

НАДВОР од КЛЕТКАТА Универзална Gooseneck Шофершајбната Табла Гел Вшмукување Автомобил Телефон Планината Носителот

[Прилагодливи Гледање & Стабилен Автомобил Телефон Планината]НАДВОР од КЛЕТКАТА автомобил телефон план

DEN 647.76

BZLSFHZ Автомобил Мобилен Телефон Држачот за Навигација со Автомобил Заградата Паста Вшмукување Чаша Тип Универзална

Се применува за 4.06.5 инчи мобилни телефони и мобилни телефони со школки : Совети,се применува мобилен тел

DEN 2301.36