• Новак
CYHO Не-Оксидација Автомобил Мобилен Телефон Подлога, Додаток за Полнење во Трговскиот Центар;Потпирач Кутија;Видиме Продавница;Супермаркет;Дома, 180x143x3(MM), Црна, 1 Пар

CYHO Не-Оксидација Автомобил Мобилен Телефон Подлога, Додаток за Полнење во Трговскиот Центар;Потпирач Кутија;Видиме

DEN 2356.80

Достапност
Достапно за нарачка

Производот е перат, која може да се користи постојано.Производот нема иритирачки мирис, на тој начин, тоа е здраво и животната средина.Производ карактеристики antishake и носат-отпорни, поради неговата задебелена материјал.Производ карактеристики анти-се тресат и носат-отпорни, поради неговата задебелена материјал.Производот ужива одлична адхезија поради неговата силна анти-пропадна перформанси.Применливи Прилики : Трговски Центар;Потпирач Кутија;Видиме Продавница;Супермаркет;Дома;Автомобилската Продажба Servicshop;Изнајмување на Куќа;Десктоп;Канцеларија Соба, Спална Боја : Црна Материјали : Polyvinyl Хлорид Облик : Правоаголник Форма Вкупно Нето Тежина : 168(G) Должина : 180(MM) Ширина : 143(MM) Висина : 3(MM) Пакет се Вклучени : 1 парче Автомобил Возило Мобилен Телефон Подлога / Мат Карактеристики : производот е перат, која може да се користи постојано.Производот нема иритирачки мирис, на тој начин, тоа е здраво и животната средина.Производ карактеристики antishake и носат-отпорни, поради неговата задебелена материјал.Производ карактеристики анти-се тресат и носат-отпорни, поради неговата задебелена материјал.Производот ужива одлична адхезија поради неговата силна анти-пропадна перформанси.Производот е уредно се намали, без вишок на остатоци.Лесно да се носат како резултат на нејзините мали димензии и лесен.Производите не се лесно да се скрши.Производот може да биде поставен на рамна или криви површина, без повреда на автомобилот.Производот е отпорен на голема температура, поради неговата ефект на заштита од сонце.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Седи Зелена Три Лист Инсекти Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м

DEN 436.56

ZIQIDONGLAI Автомобил Телефон Планината Автомобил Телефон Носителот на Воздухот се Пропустливи Цртичка се Залагаме

прилагодливи агол на гледање : автомобил телефон носителот телескопски рака и може да се стожерот нагор

DEN 1516.80