• Новак
Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Потпирачот,Цртан филм Млеко Крава 360 степени Ротирачки Прст Прстен Standas Мобилен Телефон Протезата со Сите паметен Телефон

Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Потпирачот,Цртан филм Млеко Крава 360 степени Ротирачки Прст Прстен

DEN 478.80

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : цртан филм млеко крава мобилен телефон да ѕвони држачот е изработен од пластика (abs) панел + метал (цинк легура) прстен тока + перат отстранлив лепило на грбот.Производ перформанси : на мобилен телефон да ѕвони држачот поддржува 360 степени, за ослободување на вашите раце и да го држите телефонот во секој агол.најмногу ужива удобна положба и агол на гледање за да се види филмови и видеа.виткање складирање не заземаат простор.удобен, стабилен, анти-капка, анти-ограбија.Супер адхезија : супер силно лепило може да биде цврсто и лесно да се вметнат на било каква рамна површина на телефонот или на телефон случај, осигурувајќи дека заградата е цврсто прикачен на телефонот без паѓа.Универзална компатибилност : овој мобилен телефон носител е компатибилен со сите мобилни телефони и телефонски случај.Упатство за употреба : ве молиме да ја исчистите површината на телефон или телефон случај пред употреба, чувајте го на рамна и мазна.Флексибилни ротација : цртан филм млеко крава на мобилен телефон да ѕвони држачот поддржува 360 степени, за ослободување на вашите раце и да го држите телефонот во секој агол.најмногу ужива удобна положба и агол на гледање за да се види филмови и видеа.супер вшмукување : супериорен во однос на лепливоста, супер леплива лепило може цврсто и лесно да се закачите на било рамна површина на вашиот телефон или телефон случаи, обезбедување на носителот на цврсто се држи на вашиот телефон без fallingmultifunction : овој мобилен телефон носител е компатибилен со сите мобилни телефони и телефонски случај.анти-пад и кражба, на производи ќе ви помогне да се ослободите вашите раце кога гледате тв или други операции ,заземаат повеќе погодности и смешно да youinstructions за употреба : ве молиме да ја исчистите површината на телефон или телефон случај пред употреба, чувајте го на рамна и мазна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бразил Знаме фудбал Фудбал Логото Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Планината Воздухот се Пропустливи Држачот

Безбедна монтажа : Нашиот автомобил монтажа се направени од алуминиумски материјал и со надградена мек

DEN 1824.00

Седи Зелена Три Лист Инсекти Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м

DEN 436.56

CYHO Анти-Фрактура на Мобилен Телефон Возило за Поддршка на Планината, Додаток за Полнење во Потпирач Кутија;Возило

Производот е во модерен стил и концизни во изгледот.Не лепак и траги остануваат по производ е расклопув

DEN 672.00