• Новак
KGJQ Мобилен Телефон Носителот Стојат Видиме Планината Анти-Рефлективен Мултифункционален Свитлива Автомобил Табла Телефон Планината Autor Возило Висина Прилагодли?

KGJQ Мобилен Телефон Носителот Стојат Видиме Планината Анти-Рефлективен Мултифункционален Свитлива Автомобил

DEN 1588.80

Достапност
Достапно за нарачка

【ГОЛЕМА КОМПАТИБИЛНОСТ】Погоден за паметни телефони и мобилен телефон случаи од која било големина.На прилагодливи агол на гледање може да ви донесе удобно гледање искуство.Силна вшмукување на телефонот заградата го прави тоа стои стабилно.Телефонот заграда може да се заштити вашиот телефон од паѓање или кршење кога вашиот автомобил е удар.Нејзините мали димензии не ќе засолниште од приказот.Изработени од АБС материјал, автомобилот телефон заградата е на животната средина-пријателски и лесен за употреба.Автомобилот телефон заградата е погоден за држење на дигитални уреди како што се паметен телефон, таблета и navigator со дебелина од 5.6 мм да 22mm.Опис : прилагодливи агол на гледање може да ви донесе удобно гледање искуство.Силна вшмукување на телефонот заградата го прави тоа стои стабилно.Телефонот заграда може да се заштити вашиот телефон од паѓање или кршење кога вашиот автомобил е удар.Нејзините мали димензии не ќе засолниште од приказот.Изработени од АБС материјал, автомобилот телефон заградата е на животната средина-пријателски и лесен за употреба.Должината на unextended големина е 15.5 см и ширина е 15.8 cm.Должина на продолжена големина е 17cm и ширина е 15.8 cm.Автомобилот телефон заградата е погоден за држење на дигитални уреди како што се паметен телефон, таблета и navigator со дебелина од 5.6 мм да 22mm.Точка Име : Автомобил Телефон Bracket Material : ABSSize Детали : Unextended Големина : 15.5 cm x 15.8 cm/6.1" x 6.22" (Прибл.)Продолжен Големина : 17cm x 15.8 cm/6.69" x 6.22" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да малку се разликува од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разликата се должи на рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил Телефон Стапка(Другите Не се Вклучени).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Работи Коњ На Магнетно Поле Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м

DEN 405.36

НАДВОР од КЛЕТКАТА Универзална Gooseneck Шофершајбната Табла Гел Вшмукување Автомобил Телефон Планината Носителот

[Прилагодливи Гледање & Стабилен Автомобил Телефон Планината]НАДВОР од КЛЕТКАТА автомобил телефон план

DEN 647.76

Мобилен Телефон Носителот,Универзален Мобилен Телефон Планината Носителот Долг Врат 360 Степен Ротација Прилагодлива

На прилагодливи фиксна префрлување може да ви помогне да се прилагоди на автомобил телефон носителот н

DEN 292.56

Седи Зелена Три Лист Инсекти Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м

DEN 436.56

Како што се Гледа На ТВ Fastball Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Планината/Носителот страна BulbHead – Универзална

АВТОМОБИЛ ТЕЛЕФОН ПЛАНИНАТА : магнетни телефон автомобил планината костец тесни со силни магнетни штек

DEN 311.76