• Новак
SSNsvj 360 Степени Ротација Прозрачна Магнетни Легура Автомобил Табла Телефон Носителот Стојат Сребро.

SSNsvj 360 Степени Ротација Прозрачна Магнетни Легура Автомобил Табла Телефон Носителот Стојат Сребро.

DEN 89.04

Достапност
Достапно за нарачка

Dual топката дизајн, 360 степени ротација, лесен за употреба.Магнетни телефон носителот, тоа може да го држите телефонот цврсто.Компактни димензии, лесно да го инсталирате, нема да го блокира погледот.Светлосен дизајн, убави и стилски.Тоа нема да наштети на вашиот може и само се чувствуваат слободни да го користите.Спецификации : Dual топката дизајн, 360 степени ротација, лесен за употреба.Магнетни телефон носителот, тоа може да го држите телефонот цврсто.Компактни димензии, лесно да го инсталирате, нема да го блокира погледот.Светлосен дизајн, убави и стилски.Тип : Автомобил Телефон Стојат Материјал : Алуминиумски + Магнет Карактеристики : 360 Степен Ротација, Светлечки, Магнетно, Лесно да го Инсталирате, Силна Лепливоста Висина : 4cm/1.57" (Прибл.) Дното Дијаметар : 3.5 cm/1.38" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Автомобил Телефонот Стои(Не се вклучени мобилен телефон.) 1 x Магнетни Лимови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Универзална Магнетни Автомобил Телефон Држачот за Монтирање во Автомобил Силен Магнет Мобилен Мобилен Телефон

никогаш не се грижите за нагло сопирање, брзина на удари и трнлив патишта [360° Слободни Ротација]автомоб

DEN 2282.40

ZIQIDONGLAI Автомобил Телефон Планината Автомобил Телефон Носителот на Воздухот се Пропустливи Цртичка се Залагаме

прилагодливи агол на гледање : автомобил телефон носителот телескопски рака и може да се стожерот нагор

DEN 1516.80

CYHO Анти-Фрактура на Мобилен Телефон Возило за Поддршка на Планината, Додаток за Полнење во Потпирач Кутија;Возило

Производот е во модерен стил и концизни во изгледот.Не лепак и траги остануваат по производ е расклопув

DEN 672.00

Седи Зелена Три Лист Инсекти Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м

DEN 436.56

Бразил Знаме фудбал Фудбал Логото Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Планината Воздухот се Пропустливи Држачот

Безбедна монтажа : Нашиот автомобил монтажа се направени од алуминиумски материјал и со надградена мек

DEN 1824.00

Универзална Круг Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Носителот На Воздухот Се Пропустливи Планината Стојат Заградата

Спецификации : производот е широко се компатибилни, и на таблет и мобилен телефон може да се користи.Суп

DEN 347.76