• Новак
Remorui Магнетни Железо Лист Налепница Не-Означување Автомобил Телефон Таблета Магнетни Железо Налепница Силна Вшмукување Мазна Работ Круг L

Remorui Магнетни Железо Лист Налепница Не-Означување Автомобил Телефон Таблета Магнетни Железо Налепница Силна

DEN 478.80

Достапност
Достапно за нарачка

На мини и ултра-тенок магнетен железо лист ќе не влијае врз користи на вашиот телефон или таблет.Магнетното железо лист карактеристики силни вшмукување, па тоа може да се одржи вашите уреди постојано.Изработени од метал, магнетни железо лист е издржлив и носат-отпорни, кој има долг животен пат.Постојат четири големини за да изберете од.Магнетното железо лист е погоден за повеќето типови на телефони и таблети.Спецификации : Вашите уреди може да се одржи стабилно бидејќи магнетни железо лист карактеристики силни вшмукување.Опремен со силни вшмукување, на магнетни железо лист може да се одржи вашите уреди постојано.Магнетното железо лист карактеристики силни вшмукување, па тоа може да се одржи вашите уреди постојано.Карактеристики : употреба на вашиот телефон или таблет компјутер нема да биде нарушена, бидејќи магнетни железо лист е мини и ултра-тенок.На мини и ултра-тенок магнетен железо лист ќе не влијае врз користи на вашиот телефон или таблет.Магнетното железо лист е компатибилен со повеќето типови на телефони и таблети.Мал Круг со Дијаметар : 3.5 cm/1.38" (Прибл.)Голем Круг со Дијаметар : 4cm/1.57" (Прибл.)Мал Плоштад : 3.5 х 4.5 cm/1.38" x 1.77" (Прибл.)Голем Плоштад : 4.5 cm x 6.5 см/1.77" x 2.56" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да малку се разликува од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разликата се должи на рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Магнетни Железо Лист.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бразил Знаме фудбал Фудбал Логото Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Планината Воздухот се Пропустливи Држачот

Безбедна монтажа : Нашиот автомобил монтажа се направени од алуминиумски материјал и со надградена мек

DEN 1824.00

ZIQIDONGLAI Автомобил Телефон Планината Автомобил Телефон Носителот на Воздухот се Пропустливи Цртичка се Залагаме

прилагодливи агол на гледање : автомобил телефон носителот телескопски рака и може да се стожерот нагор

DEN 1516.80

НАДВОР од КЛЕТКАТА Универзална Gooseneck Шофершајбната Табла Гел Вшмукување Автомобил Телефон Планината Носителот

[Прилагодливи Гледање & Стабилен Автомобил Телефон Планината]НАДВОР од КЛЕТКАТА автомобил телефон план

DEN 647.76