• Новак
Spigen Gearlock Матични Велосипед Телефон Планината/Велосипед Phone Држач со Универзален Адаптер за Мотоцикл, Класичен, Електрични и Планински Велосипед - Компатибилен со iP

Spigen Gearlock Матични Велосипед Телефон Планината/Велосипед Phone Држач со Универзален Адаптер за Мотоцикл,

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Лесно и со еден клик систем на заклучување : Едноставен ергономски механизам обезбедува и обезбедува лесен пристап до уредот.Fiberglass Основни : Високо отпорна на екстремни услови, додека останатите лесни и рефус-слободни.Аеродинамичен Изгради : Екстремно тенок и лесен дизајн одржува секоја возење на високи перформанси.Прилагодливи агол за оптимален агол на гледање и Action Cam Компатибилност(не се вклучени).Максимална компатибилност : Со вклучени универзална планината адаптер, можете едноставно да се стави на вашата моментална случај да се користи Gearlock планината решение (Компатибилен со Повеќето паметни телефони - Галакси, i Phone, Пиксели, Мото, итн.). *Инсталирање на Планината Универзална директно на уредот или на хард школка случај (мека површина и TPU случаи не се препорачува).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Работи Коњ На Магнетно Поле Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м

DEN 405.36

Бразил Знаме фудбал Фудбал Логото Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Планината Воздухот се Пропустливи Држачот

Безбедна монтажа : Нашиот автомобил монтажа се направени од алуминиумски материјал и со надградена мек

DEN 1824.00

ZIQIDONGLAI Автомобил Телефон Планината Автомобил Телефон Носителот на Воздухот се Пропустливи Цртичка се Залагаме

прилагодливи агол на гледање : автомобил телефон носителот телескопски рака и може да се стожерот нагор

DEN 1516.80

Универзална Круг Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Носителот На Воздухот Се Пропустливи Планината Стојат Заградата

Спецификации : производот е широко се компатибилни, и на таблет и мобилен телефон може да се користи.Суп

DEN 347.76

НАДВОР од КЛЕТКАТА Универзална Gooseneck Шофершајбната Табла Гел Вшмукување Автомобил Телефон Планината Носителот

[Прилагодливи Гледање & Стабилен Автомобил Телефон Планината]НАДВОР од КЛЕТКАТА автомобил телефон план

DEN 647.76