• Новак
Мобилен Телефон Носителот,Универзален Мобилен Телефон Планината Носителот Долг Врат 360 Степен Ротација Прилагодлива Висина за Автомобил Дом Канцеларија

Мобилен Телефон Носителот,Универзален Мобилен Телефон Планината Носителот Долг Врат 360 Степен Ротација Прилагодлива

DEN 292.56

Достапност
Достапно за нарачка

На прилагодливи фиксна префрлување може да ви помогне да се прилагоди на автомобил телефон носителот на идеална висина.Лесно да се Чисти и да се Одржуваат : Мобилен Телефон Застане е лесно да се чисти и да се одржуваат, автомобилот планината може да се врати на својата нане состојба со плакнење со топла вода и да им овозможат да се исуши.Спецификација : Предмет Тип : Автомобил Телефон Носителот Материјал : Пластични Боја : Црна Телескопски Рака Accommodates Должина : Околу. Прилагодливи телескопски рака може да се приспособат на потребната должина од 4,1 во, и можете да го прилагодите растојанието според вашите потреби. Супер слатка гел подлога, може да се инсталира на шофершајбната, табла или на менаџирање површината, не е лесно да падне.Не е Лесно да се Падне : Супер слатка гел подлога, Автомобил Телефон Планината може да се инсталира на шофершајбната, табла или на менаџирање површината, не е лесно да падне.Прилагодливи телескопски рака може да се приспособат на потребната должина од 4,1 во, и можете да го прилагодите растојанието според вашите потреби.1 во Апликација : Погоден за домашни, автомобил, канцеларија и слично.360‑степен Ротирачки : ротирачкото топката главата може слободно да се ротира 360 степени саканиот агол на гледање. Ротирачките топката главата може слободно да се ротира 360 степени саканиот агол на гледање.(Забелешка : обидете се да се избегне директна изложеност на сонце.Отворете го кодот за лост пред да го користите, притиснете на база додека не постои воздушен јазот помеѓу базата и вшмукување,а потоа го заклучите копчето, наместо да се држи директно на табла или шофершајбната.Како да се Користи Вшмукување : Чувајте ги чисти, каде што ќе го инсталирате на телефонот планината.Прилагодлив : На фиксна прилагодлива префрлување може да ви помогне да се прилагоди на автомобил телефон носителот на идеална висина.Строга Квалитетот на Тест : Сите производи се тестирани врз основа на висок стандард за квалитет пред да влезе на пазарот.

Спецификацијата

Item Type:
Car Phone Holder
Material:
Plastic
Color:
Black
Telescopic Arm Accommodates Length:
Approx. 10.3cm / 4.1in
Application:
Suitable for home, car, office, etc.
How to Use the Suction:
Keep clean where you install the phone mount. Open the lock lever before using, press the base until there is no air gap between the base and the suction,then lock the button, rather than stick directly to the dashboard or windshield.(Note:
try to avoid direct exposure to the sun.)
Package List:
1 x Car Phone Holder :
1 x Base :
Note:
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

Со стоката дадена додека купуваат

НАДВОР од КЛЕТКАТА Универзална Gooseneck Шофершајбната Табла Гел Вшмукување Автомобил Телефон Планината Носителот

[Прилагодливи Гледање & Стабилен Автомобил Телефон Планината]НАДВОР од КЛЕТКАТА автомобил телефон план

DEN 647.76

CYHO Анти-Фрактура на Мобилен Телефон Возило за Поддршка на Планината, Додаток за Полнење во Потпирач Кутија;Возило

Производот е во модерен стил и концизни во изгледот.Не лепак и траги остануваат по производ е расклопув

DEN 672.00

Бразил Знаме фудбал Фудбал Логото Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Планината Воздухот се Пропустливи Држачот

Безбедна монтажа : Нашиот автомобил монтажа се направени од алуминиумски материјал и со надградена мек

DEN 1824.00

Работи Коњ На Магнетно Поле Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м

DEN 405.36