• Новак
Зелена Еукалиптус Лисја Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони за во Автомобил Непречен Магнет Автомобил ?

Зелена Еукалиптус Лисја Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни

DEN 436.56

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Мини-големина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и место и со една рака, бесплатно вашите раце и остварување на повици и GPS навигација повеќе погодно.Цврстата : магнетното телефон носителот може да се создаде моќна привлечност дека цврсто ги поддржува на вашиот уред додека што ќе ви овозможи да се вози без одвраќање.Здрав во различни ситуации, како што нагло сопирање,се случува во текот на брзина се судрат,и вози на нерамен планински пат. 360° Прилагодливи Магнет Мобилен Телефон ПланинатаМожете да ги ротирате вашиот паметен телефон или зглобот на вашиот екран за да ја вашата преферирана позиција, како ви се допаѓа.Мал мобилен телефон сетови за во автомобил за вашиот сакан автомобил.Можете да ги ротирате вашиот паметен телефон или уред на вашата сопствена волја, обезбедување на најдобри агол на гледање.Топло совети : Бидете сигурни дека ќе им даде на магнетни телефон планината 24 часа да се држиме убаво пред да го користите.Само тоа може да се постигне најсилните лепливоста.Ова магнетно автомобил телефон носителот може да не одговара за некои криви dashboards.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви проблеми со компатибилноста.Применливи scenarios Not само за автомобили, но исто така и за бироа, кујни, бањи, па дури и снег.Usage1. Избрише чистење на задниот дел на телефонот.2. Се држи на мобилен телефон печ на центарот позиција на задната филм на мобилен телефон и притиснете на далноводи цврсто, и тогаш го користиме по 3 часа.3. Откине двострано лепило заштитен филм на база, инсталирајте стојат база на чисти табелата и притиснете го цврсто за 20 секунди пред да им се овозможи да одат и да ја користите еднаш по 24 часа за да се направи тоа целосно да се лепливи.4. Прикачување на заградата на магнет плоча и да ја инсталираш успешно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

XUERUIGANG Безжична Автомобил Полнач, Брзо Полнење Авто-Стегање Автомобил Телефон Планината Воздухот се Пропустливи

Откривање на далечина : во рок од 8 mm Charging ефикасност : во текот 82%(Забелешка : ве молиме овозможи 13cm грешки

DEN 5788.56

Лубеницата Парче Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 436.56

за Галакси A91, WVYMX Тешко Назад Случај Покрие со Прстен Носителот Стојат Потпирачот Работа со Магнетни Автомобил

Компатибилен со Галакси A91,Не одговараат за друг телефон големина, ве Молиме проверете со вашиот телефо�

DEN 1238.40

Паѓа во Љубов Птица Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 436.56

Приклучок За Штекер Коло Дијаграм Шема Плоштадот Мобилен Телефон Ѕвони Стојат Носителот Заградата Универзална

Големина : Големина : 3 X 6cm; големина на Слика : 2.8 X 2.8 cm.Класификација : телефон држачот.Функција : Удобно,бе

DEN 799.20