• Новак
Спакувани Безжична Автомобил Полнач Планината Телефон Носителот - Авто Стегање Брзо Полнење Чи Држачот за Галакси S21/S20/Плус/Ultra/S10/S10e/S9/Забелешка 10/20 Автомобил Плани

Спакувани Безжична Автомобил Полнач Планината Телефон Носителот - Авто Стегање Брзо Полнење Чи Држачот за Галакси

DEN 1500.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ние дизајн на нашиот автомобил месеци да ви помогне да направите вашиот автомобил вози и ПОЛЕСНО И ПОБЕЗБЕДНО.НУЛА ИЗВОРИ.На RS700 модел обезбедува на возачот со напор една рака телефон вметнување и отстранување со авто-стегање функционалност и моќ резерва што се врши дури по возило се напојува од надвор.Сè што е вклучена.Вашиот планината карактеристики Вграден БЕЗЖИЧЕН ПОЛНЕЊЕ кој е компатибилен со двете Apple и Android модели.Вклучува USB-C power кабел и возило адаптер со 2 USB порти (Вашите патници ќе ви благодариме!).МЕКА-СЈАЈ моќ индикатор е лесно видливо без да биде премногу светол настан за безбедно ноќно возење.Знаеме дека ќе ви се допаднат на вашиот нов автомобил планината.Тоа е причината зошто ние го врати вашето купување со нашите Спакувани без мака Доживотна Гаранција.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Приклучок За Штекер Коло Дијаграм Шема Плоштадот Мобилен Телефон Ѕвони Стојат Носителот Заградата Универзална

Големина : Големина : 3 X 6cm; големина на Слика : 2.8 X 2.8 cm.Класификација : телефон држачот.Функција : Удобно,бе

DEN 799.20

Зелена Еукалиптус Лисја Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 436.56

за Галакси A91, WVYMX Тешко Назад Случај Покрие со Прстен Носителот Стојат Потпирачот Работа со Магнетни Автомобил

Компатибилен со Галакси A91,Не одговараат за друг телефон големина, ве Молиме проверете со вашиот телефо�

DEN 1238.40

Лубеницата Парче Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 436.56