• Новак
Vaskey Цртан Филм Симпатична Мобилен Телефон Носителот Животински Облик Промена Свинче Банка Десктоп Мобилен Телефон Носителот

Vaskey Цртан Филм Симпатична Мобилен Телефон Носителот Животински Облик Промена Свинче Банка Десктоп Мобилен

DEN 671.76

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува : 1 мобилен телефон држачот.Изработен од пластика, површината е мазна, силни и издржливи.Цртан филм симпатична животно форма, едноставни и убави.Тоа може да се користи како мобилен телефон носителот или пари кутија.Тоа е уникатна декорација на десктоп, најдобриот подарок за роднини и пријатели.Пакетот вклучува : 1 мобилен телефон држачот.Изработен од пластика, површината е мазна, силни и издржливи.Цртан филм симпатична животно форма, едноставни и убави.Тоа може да се користи како мобилен телефон носителот или пари кутија.Тоа е уникатна декорација на десктоп, најдобриот подарок за роднини и пријатели.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Приклучок За Штекер Коло Дијаграм Шема Плоштадот Мобилен Телефон Ѕвони Стојат Носителот Заградата Универзална

Големина : Големина : 3 X 6cm; големина на Слика : 2.8 X 2.8 cm.Класификација : телефон држачот.Функција : Удобно,бе

DEN 799.20

за Галакси A91, WVYMX Тешко Назад Случај Покрие со Прстен Носителот Стојат Потпирачот Работа со Магнетни Автомобил

Компатибилен со Галакси A91,Не одговараат за друг телефон големина, ве Молиме проверете со вашиот телефо�

DEN 823.20

Костарика Националното Знаме На Северна Америка Земјата Срцето Мобилен Телефон Ѕвони Стојат Носителот Заградата

Големина : Тежина : 3.5 X 5.7 cm; големина на Слика : 3.2 X 2.8 cm.Класификација : телефон држачот.Функција : Удобно,б�

DEN 360.00

Cellet Магнетни Воздухот се Пропустливи Автомобил Телефон Носителот 2 Пакет паметен Телефон Планината Компатибилен

Rubberized автомобил пропустливи база безбедно придава на вашиот автомобил е се пропустливи.Брзобрзо техно�

DEN 496.56

XUERUIGANG Безжична Автомобил Полнач, Брзо Полнење Авто-Стегање Автомобил Телефон Планината Воздухот се Пропустливи

Откривање на далечина : во рок од 8 mm Charging ефикасност : во текот 82%(Забелешка : ве молиме овозможи 13cm грешки

DEN 5788.56

BZLSFHZ Автомобил Мобилен Телефон Држачот за Навигација со Автомобил Заградата Паста Вшмукување Чаша Тип Универзална

Се применува за 4.06.5 инчи мобилни телефони и мобилни телефони со школки : Совети,се применува мобилен тел

DEN 2301.36

Лубеницата Парче Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 436.56