• Новак
Универзална Магнетни Автомобил Телефон Држачот за Монтирање во Автомобил Силен Магнет Мобилен Мобилен Телефон Држач за iPhone 11Pro X Samsung, Huawei Xiaomi-Црна

Универзална Магнетни Автомобил Телефон Држачот за Монтирање во Автомобил Силен Магнет Мобилен Мобилен Телефон

DEN 2282.40

Достапност
Достапно за нарачка

никогаш не се грижите за нагло сопирање, брзина на удари и трнлив патишта. [360° Слободни Ротација]-автомобилот телефон носителот може да се обезбеди најдобрите гледање ефект во секој агол.само ги ротирате и ротирате вашиот телефон за да се добие најдобар агол на гледање.во исто време, ставете е фирма и не е лесно да падне.Полначот : No Features : Magnetic Origin : CN(Потекло)Број на Моделот : C-063-AHas Говорник : No Type : Автомобил Holder Function 1 : Универзална Магнетни Автомобил Телефон Носителот Stand Function 2 : Во Автомобил Силен Магнет Мобилен Мобилен Телефон Holder Function 3 : Автомобил Телефон Планината Magnetic Function 4 : Автомобил Телефон Носителот на Планината Stand Function 5 : Универзална Паркирање на Автомобил Телефон Holder Function 6 : Магнетни Телефон Носителот Support Compatible Со 1 : Phone Држач За Samsung Галакси Забелешка 9 Забелешка 8 S9 S9 Plus Compatible Со 2 : Мобилен Телефон Планината за i Phone 11 Про Max X XR Xs 8 7 Plus Compatible Со 3 : За Xiaomi Redmi 5 Плус Забелешка 5 5 A 6 A 6 S2 4 X 4 4А-Mi 8 5 X 6 X А2 Микс 2 Compatible Со 4 : Магнетни Phone Држач за Huawei Sony. [Мали И Преносливо, Не Зафаќа Простор]-мала големина, добар квалитет, лесен за користење и носење, силна магнетна привлечност, силна лепливоста, може да бидат поставени на табла без блокирање на линијата на очите, лесно да се прилагоди на позицијата од една страна, може да се види на условите на патот во исто време остварување на повици и се следат gps насоки.[Силни Магнетни, Високо-Квалитетен Производ]-овој автомобил телефон носителот обезбедува безбедно магнетна сила, овозможувајќи ви да го држите вашиот уред цврсто.на мултифункционален магнетни заграда може да се користи не само во автомобил, но, исто така, да се поправи мобилни телефони, клучеви, ножеви и мали алатки, како што се гаражи, кујни, и дома клупи. [Лесен За Користење, Лесен За Инсталација] лесно да го инсталирате, лесно да се diy!само откине налепница, се држи на површината, и можете да почнете да го користите.совршен натпревар со паметни телефони, gps, мали таблети, копчиња, жица клипови, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

за Галакси A91, WVYMX Тешко Назад Случај Покрие со Прстен Носителот Стојат Потпирачот Работа со Магнетни Автомобил

Компатибилен со Галакси A91,Не одговараат за друг телефон големина, ве Молиме проверете со вашиот телефо�

DEN 823.20

Cellet Магнетни Воздухот се Пропустливи Автомобил Телефон Носителот 2 Пакет паметен Телефон Планината Компатибилен

Rubberized автомобил пропустливи база безбедно придава на вашиот автомобил е се пропустливи.Брзобрзо техно�

DEN 496.56

Готвач Шапка Ножеви Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Планината Воздухот се Пропустливи Држачот за Мобилни

Безбедна монтажа : Нашиот автомобил монтажа се направени од алуминиумски материјал и со надградена мек�

DEN 888.00

Зелена Еукалиптус Лисја Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 436.56

Костарика Националното Знаме На Северна Америка Земјата Срцето Мобилен Телефон Ѕвони Стојат Носителот Заградата

Големина : Тежина : 3.5 X 5.7 cm; големина на Слика : 3.2 X 2.8 cm.Класификација : телефон држачот.Функција : Удобно,б�

DEN 360.00