• Новак
Grey990 Телефон Планината Одлична Широка Примена Rotatable во автомобил Мобилен Телефон Стојат

Grey990 Телефон Планината Одлична Широка Примена Rotatable во автомобил Мобилен Телефон Стојат

DEN 1687.20

Достапност
Достапно за нарачка

Има прилагодливи и големи стегање растојание отворање за телефонот носителот, кој може да биде стегната во било која позиција во автомобил, заштеда на време и труд за заштеда.Мобилниот телефон носителот со произволни ротација може да се прилагоди на прав агол во зависност од вашите потреби, со лесен и тесни стегање.Таа е направена од пластика, материјал, кој е лесен и водоотпорен.Должината на телефонот носител е 19 cm, ширина е 5.8 см, висина е 2 cm.Производот клипот има менгеме ширина на 1.4-3 cm и прилагодливи ширина на 5.8-9 см, кој е погоден за повеќето паметни телефони.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Универзална Магнетни Автомобил Телефон Држачот за Монтирање во Автомобил Силен Магнет Мобилен Мобилен Телефон

никогаш не се грижите за нагло сопирање, брзина на удари и трнлив патишта [360° Слободни Ротација]автомоб�

DEN 2282.40

Костарика Националното Знаме На Северна Америка Земјата Срцето Мобилен Телефон Ѕвони Стојат Носителот Заградата

Големина : Тежина : 3.5 X 5.7 cm; големина на Слика : 3.2 X 2.8 cm.Класификација : телефон држачот.Функција : Удобно,б�

DEN 360.00

Cellet Магнетни Воздухот се Пропустливи Автомобил Телефон Носителот 2 Пакет паметен Телефон Планината Компатибилен

Rubberized автомобил пропустливи база безбедно придава на вашиот автомобил е се пропустливи.Брзобрзо техно�

DEN 496.56

BZLSFHZ Автомобил Мобилен Телефон Држачот за Навигација со Автомобил Заградата Паста Вшмукување Чаша Тип Универзална

Се применува за 4.06.5 инчи мобилни телефони и мобилни телефони со школки : Совети,се применува мобилен тел

DEN 2301.36