• Новак
Мини Безжична Bluetooth Звучник Преносни Видиме Стерео Звучници со Handsfree Стојат Автомобил Видиме Магија Стап Автомобил Планината Носителот Пропадна Отпорни се Држиме

Мини Безжична Bluetooth Звучник Преносни Видиме Стерео Звучници со Handsfree Стојат Автомобил Видиме Магија

DEN 448.56

Достапност
Достапно за нарачка

Поддршка ТФ-картичка, FM радио функција,hands-free зборува.Играње повеќе од три часа, во максималната јачина на звук кога целосно наполнета.Микро апсорпција технологија, преку безброј дупки адсорпција на грбот.Може да се користи како мобилен телефон носителот, лесно да се чита повици и смс пораки.Безжична bluetooth лични слушалката Може да биде на нивните бироа, како мобилен телефон го користите.Карактеристики Големина : 85x85x65.5mm(3.4 3.4 x x 2.6 инчи) функции на Поддршка : поддржуваат стерео звук Bluetooth Верзија 3.0 аудио,ТФ-картичка,Handsfree повик,Помошен линија во,контрола на јачина на звук и песна контрола,телефон adsorbtion.Моќност : 3.7 V-5 V.Line in : Поврзете други аудио извор како КОМПЈУТЕР, CD, DVD, MP3, за i Pod, i Phone, итн.за помошен приклучок од 3,5 mm џек кабел, дека копче од телефонот ќе флеш во црвено светло, тоа ќе внесете помошен режим Забелешки : ако аудио кабел поврзан Bluetooth функцијата не ќе работат.ТФ,FM MODE : Стави ТФ-картичка во TF slot, говорникот ќе се игра на музика во ТФ-картичка автоматски .чувајте притискање на режимот на префрлување на повеќе од 3 секунди, тоа ќе внесете FM режим, притиснете на ова копче повторно, тоа ќе го скенира радио станица и автоматско зачувување.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

BZLSFHZ Автомобил Мобилен Телефон Држачот за Навигација со Автомобил Заградата Паста Вшмукување Чаша Тип Универзална

Се применува за 4.06.5 инчи мобилни телефони и мобилни телефони со школки : Совети,се применува мобилен тел

DEN 2301.36

Американското Знаме Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 405.36

Приклучок За Штекер Коло Дијаграм Шема Плоштадот Мобилен Телефон Ѕвони Стојат Носителот Заградата Универзална

Големина : Големина : 3 X 6cm; големина на Слика : 2.8 X 2.8 cm.Класификација : телефон држачот.Функција : Удобно,бе

DEN 799.20

Паѓа во Љубов Птица Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 436.56

Спакувани Безжична Автомобил Полнач Планината Телефон Носителот - Авто Стегање Брзо Полнење Чи Држачот за Галакси

Ние дизајн на нашиот автомобил месеци да ви помогне да направите вашиот автомобил вози и ПОЛЕСНО И ПОБЕ�

DEN 1500.00

Универзална Магнетни Автомобил Телефон Држачот за Монтирање во Автомобил Силен Магнет Мобилен Мобилен Телефон

никогаш не се грижите за нагло сопирање, брзина на удари и трнлив патишта [360° Слободни Ротација]автомоб�

DEN 2282.40

LIUXIN Мобилен Телефон Држачот за Мобилен Телефон Носителот,Прилагодлив Универзален Мобилен Телефон Носителот,Десктоп

Мобилен Телефон Носителот,Прилагодлив Универзален Мобилен Телефон Носителот,десктоп телефон носитело

DEN 1430.40

за Галакси A91, WVYMX Тешко Назад Случај Покрие со Прстен Носителот Стојат Потпирачот Работа со Магнетни Автомобил

Компатибилен со Галакси A91,Не одговараат за друг телефон големина, ве Молиме проверете со вашиот телефо�

DEN 823.20