• Новак
doeboe Магнетни Безжичен Полнач на Универзалната Прстени за iPhone 13 12 Серија, [2 ПАРЧИЊА] Телефон Магнет Налепница Поддршка за Безжично Полнење за Автомобил Телефон План

doeboe Магнетни Безжичен Полнач на Универзалната Прстени за iPhone 13 12 Серија, [2 ПАРЧИЊА] Телефон Магнет

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се користи само за да се подобри магнетна моќ на телефонот случајот, што го прави повеќе погоден за безжичните полначи или безжична автомобил полначи, дозволувајќи им на вашиот телефон за да бидат компатибилни со Маг-Безбедно, овозможувајќи брзо и лесно магнетни безжично полнење.5 MM дебели, тежина 4. Ве молам порамнете го со магнетните серпентина на телефонот случај за да се осигура силата на магнетна привлечност; ➤4. Стави doeboe магнет прстени натаму, вие ќе се чувствувате магнетизам кој ви кажува на право место да се држиме за. Само применливи за i Phone 12/13 серија која поддршка магнетни безжично полнење, ве молиме проверете со вашиот модел на телефон пред купување; ➤2.Откине заштитна хартија, и го стави doeboe магнет прстени натаму, вие ќе се чувствувате магнетизам кој ви кажува на право место да се држиме за. ⚡【Компатибилност】- Ова магнет прстен е само компатибилни со i Phone 13/13 Pro/13 Про Max/13 Мини/12/12 Pro/12 Про Max/12 Мини, употреба со не-магнетни мобилен телефон случаи. ✿➤Во споредба со обичен метален прстен, нашите магнетен прстен не ќе се направи како многу топлина. ➤ 36 минијатурни магнети со безбедни и стабилни магнетна сила. ✿doeboe магнетни прстени, погоден за сите магнетни автомобил полначи и безжично полнење станици. ➤i Phone 12/12 Мини/12 Pro/12 Про Max / i Phone 12 серија не-магнетни телефон случај.Ова ќе го спречи било каква можна штета на вашите уреди.Тоа е незабележлива на задната страна на нормален телефон случај, која нема да пречи на телефонски сигнал и не влијае на безжични полнење брзина. ⚡【Магнетни Позиционирање】Обезбедува лесно место-и-оди безжични полнење со усогласување на вашиот телефон со вашиот безжичен полнач и заклучување во место за да се обезбеди стабилна полнење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Костарика Националното Знаме На Северна Америка Земјата Срцето Мобилен Телефон Ѕвони Стојат Носителот Заградата

Големина : Тежина : 3.5 X 5.7 cm; големина на Слика : 3.2 X 2.8 cm.Класификација : телефон држачот.Функција : Удобно,б�

DEN 360.00

Cellet Магнетни Воздухот се Пропустливи Автомобил Телефон Носителот 2 Пакет паметен Телефон Планината Компатибилен

Rubberized автомобил пропустливи база безбедно придава на вашиот автомобил е се пропустливи.Брзобрзо техно�

DEN 496.56

Американското Знаме Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 405.36

LIUXIN Мобилен Телефон Држачот за Мобилен Телефон Носителот,Прилагодлив Универзален Мобилен Телефон Носителот,Десктоп

Мобилен Телефон Носителот,Прилагодлив Универзален Мобилен Телефон Носителот,десктоп телефон носитело

DEN 1430.40

Лубеницата Парче Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 436.56

Зелена Еукалиптус Лисја Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 436.56