• Новак
AiHiwvol Автомобил Телефон Носителот на Планината Надгради Магнетни Мобилен Телефон Држач за Автомобил со Долга Рака Универзален Автомобил Воздухот се Пропустливи Т?

AiHiwvol Автомобил Телефон Носителот на Планината Надгради Магнетни Мобилен Телефон Држач за Автомобил со Долга

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се разбира, тоа ќе биде во ред без монтажа на држач рака.Компатибилен со 3.Enhanced магнетни attraction360 степен adjustment Excellent stability One раце operation No сигнал interference Fit повеќето автомобил model Non блок воздухот се пропустливи.Повеќето автомобил воздухот се пропустливи паметен телефон сопственикот ќе го блокираат ветер од пропустливи и топлина на телефонот, со што се предизвикува безбедносни проблем.Долгата рака на носителот дизајн избегнува ваквите проблеми.Се разбира, можете исто така да го користите заградата рака.Повеќето автомобил воздухот се пропустливи паметен телефон сопственикот ќе го блокираат ветер од пропустливи и топлина на телефонот, со што се предизвикува безбедносни проблем.5-7 инчен паметни телефони, На пример, i Phone 12/12 мини / 12pro / 11 / SE / XR / X / XS / 8 / 8plus, Samsung Note 3/4/5 Галакси S5 / S6 / S7, Huawei Колега 40 / Mate 40 РС / Mate X2 / P40, Sony Xperia 10, HTC, LG, Xiaomi.Оваа магнет планината употреба на најновите магнет технологија, со 8 магнети внатре.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZIQIDONGLAI Автомобил Телефон Планината Автомобил Телефон Носителот на Воздухот се Пропустливи Цртичка се Залагаме

прилагодливи агол на гледање : автомобил телефон носителот телескопски рака и може да се стожерот нагор

DEN 1516.80

Седи Зелена Три Лист Инсекти Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м

DEN 436.56

CYHO Анти-Фрактура на Мобилен Телефон Возило за Поддршка на Планината, Додаток за Полнење во Потпирач Кутија;Возило

Производот е во модерен стил и концизни во изгледот.Не лепак и траги остануваат по производ е расклопув

DEN 672.00