• Новак
Navitech GPS Циклус/Велосипеди/Велосипед & Мотор Водоотпорен Држачот за Монтирање и Случајот Компатибилен со Бекер revo

Navitech GPS Циклус/Велосипеди/Велосипед & Мотор Водоотпорен Држачот за Монтирање и Случајот Компатибилен со

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

Овој висок квалитет на велосипед планината носител е одличен начин да се качи на вашиот Седна Nav додека на вашиот велосипед, тој нуди широк опсег на движење за да ви овозможи да се качи на вашиот GPS во најдобар postion е можно.Планината доаѓа во комплет со вода тесни кеса за да ви овозможи да се задржи на вашиот Garmin чист и слободен од оштетувања од вода!Идеален за луѓе кои имаат еден Сат Nav и користењето на велосипеди како и нивниот автомобил.Повеќето touch screen способен седна navs се способни за употреба преку дуел слоевит водоотпорен филм.Целосна 360' прилагодливи оска.Ова е официјален Navitech производ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Како што се Гледа На ТВ Fastball Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Планината/Носителот страна BulbHead – Универзална

АВТОМОБИЛ ТЕЛЕФОН ПЛАНИНАТА : магнетни телефон автомобил планината костец тесни со силни магнетни штек

DEN 311.76

Бразил Знаме фудбал Фудбал Логото Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Планината Воздухот се Пропустливи Држачот

Безбедна монтажа : Нашиот автомобил монтажа се направени од алуминиумски материјал и со надградена мек

DEN 1824.00

Мобилен Телефон Носителот,Универзален Мобилен Телефон Планината Носителот Долг Врат 360 Степен Ротација Прилагодлива

На прилагодливи фиксна префрлување може да ви помогне да се прилагоди на автомобил телефон носителот н

DEN 292.56

ZIQIDONGLAI Автомобил Телефон Планината Автомобил Телефон Носителот на Воздухот се Пропустливи Цртичка се Залагаме

прилагодливи агол на гледање : автомобил телефон носителот телескопски рака и може да се стожерот нагор

DEN 1516.80