• Новак
Bwen Автомобил Телефон Носителот Одговара за BMW 5 Серијата 2017-2020, Прилагодлив Мобилен Телефон Планината Compatiable со BMW Серија 5,Флексибилни Воздухот се Пропустливи Телеф

Bwen Автомобил Телефон Носителот Одговара за BMW 5 Серијата 2017-2020, Прилагодлив Мобилен Телефон Планината

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

Обичај се Вклопуваат : Bwen dashbord телефон носителот одговара за BMW 5 Серијата 2017-2020.Одговара за сите паметни телефони, телефонски екран меѓу 4 да 7 инчи.Материјал : Одберете ABS, Флексибилни гума, алуминиум,подобрување на ниво на целата заградата.Инсталација:Прилично лесно да се вклопи добро со не-деструктивни инсталација.Фирма & Анти-вибрации : триаголник фиксација со силна стабилност,држи вашиот телефон цврсто додека возите без разлика под шокантно envrioment.Никаков прекин за видот,безбедност е загарантирана.Она што ние обезбеди : 100% сосема нов автомобил телефон за носител со еден прирачник на мобилен телефон носителот во пакет се транспортираат до вас.Ние сме секогаш во вашата услуга ако имате било какви прашања. #Модел : Гравитација-Стегање Автомобил Телефон Планината Држачот. #Производ Функција : . *мобилен телефон држачот за посебни automative. *прилично лесно да се вклопи добро со. *триаголник фиксација со силна стабилност. *погоден за vaious видови на автомобили. *без прекин за видот,безбедност е загарантирана. #Материјал : ABS, Флексибилни гума, алуминиум. #Нето тежина : 30g. #Боја : Карбонски Влакна Црна. #Применлив модел : Екран со 4 до 7 инчи. #Компатибилност : како што се i Phone 5-11, Samsung, HTC,LG, Nexus, Nokia, GPS Уред и др. #Забелешка : Оваа Bwen гравитацијата автомобил телефон носител е наменета за посебни автомобил, една верзија на автомобилот, Па ве молиме внимателно да ги разгледате опис на производот и неговата применливи модели за да бидете сигурни дека моделот ќе се купи е погодна за вашиот автомобил при купување.Верувам дека овој автомобил телефон носителот ќе биде добар помошник за време на вашиот возење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Костарика Националното Знаме На Северна Америка Земјата Срцето Мобилен Телефон Ѕвони Стојат Носителот Заградата

Големина : Тежина : 3.5 X 5.7 cm; големина на Слика : 3.2 X 2.8 cm.Класификација : телефон држачот.Функција : Удобно,б�

DEN 360.00

Паѓа во Љубов Птица Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 436.56

LIUXIN Мобилен Телефон Држачот за Мобилен Телефон Носителот,Прилагодлив Универзален Мобилен Телефон Носителот,Десктоп

Мобилен Телефон Носителот,Прилагодлив Универзален Мобилен Телефон Носителот,десктоп телефон носитело

DEN 1430.40

XUERUIGANG Безжична Автомобил Полнач, Брзо Полнење Авто-Стегање Автомобил Телефон Планината Воздухот се Пропустливи

Откривање на далечина : во рок од 8 mm Charging ефикасност : во текот 82%(Забелешка : ве молиме овозможи 13cm грешки

DEN 5788.56

Спакувани Безжична Автомобил Полнач Планината Телефон Носителот - Авто Стегање Брзо Полнење Чи Држачот за Галакси

Ние дизајн на нашиот автомобил месеци да ви помогне да направите вашиот автомобил вози и ПОЛЕСНО И ПОБЕ�

DEN 1500.00

Американското Знаме Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 405.36