• Новак
Нова Професионална Автомобил Воланот Планината Носителот ABS Бенд Мобилен Телефон Носители Автомобил Стојат (Големина : Розова)

Нова Професионална Автомобил Воланот Планината Носителот ABS Бенд Мобилен Телефон Носители Автомобил Стојат

DEN 621.60

Достапност
Достапно за нарачка

МОРА да ИМААТ ЗА ДЕНОТ на ВЉУБЕНИТЕ - Овие слатки виси украси се симпатична денот на Вљубените дома декорација, популарни за деца и возрасни, само уживајте во вашиот среќен одмор со вашето семејство!.Внимателен и удобен клип дизајн на носителот, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Од возачите поблиску, hands-free супер-удобен одговори на телефон, навигација поглед.Уредот е многу компактен управувачот може да се пресели, не постои безбедноста на ризик.Уредот е вграден меки силиконски подлога за да се спречи вашиот телефон од оштетување.Материјал : ABSColors : Black Size : 7.5 cm x 4.0 cm x 2.5 cm(прибл)Компатибилен : за iphone, за samsung Specifications : Внимателен и удобен клип дизајн на носителот, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Од возачите поблиску, hands-free супер-удобен одговори на телефон, навигација поглед.Уредот е многу компактен управувачот може да се movedthere постои безбедноста risk The уредот е вграден меки силиконски подлога за да се спречи вашиот телефон од оштетување.Ширина на соодветни уреди е од 55мм-85mm.Пакет се Вклучени : 1 x Автомобил Воланот Велосипед Клип Планината Holder Notes : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Име на производ : Мобилен телефон ornaments Charger : No Features : Нема Features Has Говорник : No Material : ABSColors : како shown Size : 7.5 cm x 4.0 cm x 2.5 cm(прибл)Компатибилен : за iphon Width на соодветни уреди : од 55мм-85mm.Пакет се Вклучени : 1 x Автомобил Воланот Велосипед Клип Планината Holderdropshopping : YES.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Бразил Знаме фудбал Фудбал Логото Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Планината Воздухот се Пропустливи Држачот

Безбедна монтажа : Нашиот автомобил монтажа се направени од алуминиумски материјал и со надградена мек�

DEN 1824.00

Како што се Гледа На ТВ Fastball Магнетни Автомобил Мобилен Телефон Планината/Носителот страна BulbHead – Универзална

АВТОМОБИЛ ТЕЛЕФОН ПЛАНИНАТА : магнетни телефон автомобил планината костец тесни со силни магнетни штек

DEN 311.76

CYHO Анти-Фрактура на Мобилен Телефон Возило за Поддршка на Планината, Додаток за Полнење во Потпирач Кутија;Возило

Производот е во модерен стил и концизни во изгледот.Не лепак и траги остануваат по производ е расклопув�

DEN 672.00

НАДВОР од КЛЕТКАТА Универзална Gooseneck Шофершајбната Табла Гел Вшмукување Автомобил Телефон Планината Носителот

[Прилагодливи Гледање & Стабилен Автомобил Телефон Планината]НАДВОР од КЛЕТКАТА автомобил телефон план

DEN 647.76

Седи Зелена Три Лист Инсекти Магнетни Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 436.56