• Новак
Флексибилни Клип Мобилен Мобилен Телефон Носителот Мрзливи Кревет Биро Автомобил Заградата Планината Стојат

Флексибилни Клип Мобилен Мобилен Телефон Носителот Мрзливи Кревет Биро Автомобил Заградата Планината Стојат

DEN 388.32

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен Бренд : Универзална.Најдобро за гледање филмови / видео , Слушајте музика на кревет,работна маса,автомобил без да го држите телефонот!.Универзален држач за Мобилен Телефони, Таблет компјутер, i Phone,GPS.Флексибилни рака за различен агол и далечина, материјал, издржлив и безбедно да се користи.Мобилен телефон може да се ротира 360 степени.Спецификација : Боја : Сина,Розова,Бела,Виолетова,Светло сина Тип : Десктоп Стојат Пакет Димензии : 30*20*8cm Монтажа Тип : Контрола Компатибилен Бренд : Универзален Материјал : ПВЦ+AB Пакетот Вклучува : 1 x Универзални флексибилни долго рака мрзливи мобилен телефон носителот Забелешка : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. 2. Ве молиме овозможи 1-2 см разлики поради прирачник за мерење.

Спецификацијата

Colour:
Blue,Pink,White,Purple,Light blue
Type:
Desktop Stand
Package Dimensions:
30*20*8cm
Mounting Type:
Grip
Compatible Brand:
Universal
Material:
PVC+AB
Package Includes:
1 x Universal flexible long arm lazy cell phone holder :
Note:
1. Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
2. Please allow 1-2 cm differences due to manual measurement. :

Со стоката дадена додека купуваат

НАДВОР од КЛЕТКАТА Универзална Gooseneck Шофершајбната Табла Гел Вшмукување Автомобил Телефон Планината Носителот

[Прилагодливи Гледање & Стабилен Автомобил Телефон Планината]НАДВОР од КЛЕТКАТА автомобил телефон план

DEN 647.76

CYHO Анти-Фрактура на Мобилен Телефон Возило за Поддршка на Планината, Додаток за Полнење во Потпирач Кутија;Возило

Производот е во модерен стил и концизни во изгледот.Не лепак и траги остануваат по производ е расклопув�

DEN 672.00

Автомобил Телефон Носителот Rearview Огледало Телефон Планината 360 Степени Ротирачки Телефон Носителот Стигнале

Не вознемирувачки ти се очите и не влијае на вашата возење безбедност Нашиот автомобил телефон носител�

DEN 311.76

Автомобил Телефон Носителот Rearview Огледало Телефон Планината 360 Степени Ротирачки Телефон Носителот Стигнале

— Нова надградба rearview огледало мобилен држач, инсталација е повеќе пригоден, повеќе стабилни, што се пр�

DEN 311.76

Работи Коњ На Магнетно Поле Автомобил Планината, Мобилен Телефон Носителот Компатибилен со Сите мобилни Телефони

Премиум Материјал : Алуминиум легура.Protable Миниголемина, не преземањето на просторот.Брзо ги собереш и м�

DEN 405.36

ZIQIDONGLAI Автомобил Телефон Планината Автомобил Телефон Носителот на Воздухот се Пропустливи Цртичка се Залагаме

прилагодливи агол на гледање : автомобил телефон носителот телескопски рака и може да се стожерот нагор

DEN 1516.80

Мобилен Телефон Носителот,Универзален Мобилен Телефон Планината Носителот Долг Врат 360 Степен Ротација Прилагодлива

На прилагодливи фиксна префрлување може да ви помогне да се прилагоди на автомобил телефон носителот н�

DEN 292.56